Další expedice objednávek za:

Doprava a platba

Zboží expedujeme ten samý pracovní den pokud objednávka je vytvořená do 12:00 hod. ( při platbě kartou, dobírkou nebo twisto ). Pokud bude objednávka vytvořená mimo pracovní den, zásilku odesíláme následující pracovní den. Zásilka bude doručena následující pracovní den, dle typu zvolené dopravy a platby. Zboží lze zaslat v rámci České republiky ale taky i na Slovensko.

DOPRAVA


Zásilkovna / Zásilkovňa

Cena dopravy: 65 Kč

Objednané produkty jsou dopraveny na vybrané výdejní místo sítě Zásilkovna, zboží bude doručeno nejpozději do 2 pracovních dnů. V okamžiku expedice zásilky jsou vám na email doručeny informace o odeslání a bude Vám zasláno číslo zásilky. Bude vám zasláno heslo pro vyzvednutí. zásilka bude na výdejním místě k vyzvednutí 7 kalendářních dnů. Kde se Vaše zásilka nachází, si pak můžete ověřit online. Po doručení na výdejní místo budete informování SMS a emailem o možnosti vyzvednutí.

PPL (Přepravní služba)

Cena dopravy: 99 Kč

Objednané zboží do 13:00 (pokud je skladem) jsme schopni ještě tentýž den předat kurýrovi na svoz. Zpravidla následující pracovní den, alternativně do 2 pracovních dnů je Vaše zboží doručováno. Přesný čas, kdy k Vám kurýr přijede, se dozvíte z SMS a e-mailu. Na webu PPL si můžete přizpůsobit termín i místo doručení.

PLATBA


Online platba kartou

Cena za platbu: ZDARMA

Cenu nákupu zaplatíte předem platební kartou. Pohodlný a bezpečný způsob platby platební kartou přes platební bránu se zabezpečením 3D Secure. Na konci objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte číslo, platnost a ověřovací kód Vaší platební karty. Nezapomeňte se ujistit, že máte povolený dostatečný limit pro internetové platby.

Online bankovní převod

Cena za platbu: ZDARMA

Běžný bankovní převod je stále velmi oblíbenou platební metodou. Díky vlastní ComGate bankovní síti (u vybraných velkých českých bank) Vám nabízí ComGate běžný bankovní převod s rychlým potvrzením o provedené platbě (běžně do jedné hodiny).

Google Pay

Cena za platbu: ZDARMA

Google Pay je služba, která umožňuje jednoduché placení prostřednictvím mobilu nebo online na internetu. K mobilnímu placení je zapotřebí si stáhnout aplikaci Google Pay v Google Store. Služba je dostupná pouze pro zařízení se systémem Android. Google Pay pro iOS mohou používat pouze uživatelé v USA. Abyste službu mohli využívat, musí ji také podporovat vaše banka. Pro placení online v e-shopech je třeba mít kartu uloženou ve svém Google účtu nebo v rámci prohlížeče Chrome.

Převodem

Cena za platbu: ZDARMA

Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a přijdou Vám i e-mailem. Platbu zadáte ručně ve Vašem internetovém bankovnictví.

Číslo bankovního účtu: 231646175/0600 
Variabilní symbol: číslo objednávky

Dobírka

Cena za platbu: 35 Kč

Cenu nákupu lze platit v hotovosti nebo kartou na výdejním místě, doručovateli nebo řidiči přepravní služby při převzetí zboží.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.